Výškové práce - Natěračské práce

Naše společnost Výškové práce Praha NYK s nátěry bohaté zkušenosti. Ke všem nátěrům používáme pouze kvalitní nátěrové hmoty se kterými máme dobré zkušenosti. Rovněž dokážeme zákazníkovi poradit s jejich výběrem. Jsme odborníci na výškové práce a nátěry v oboru renovací fasád a veškerých kovových a plechových konstrukcí.

Před samotným nátěrem fasády doporučujeme plochy omýt tlakovou vodou a provést penetrační nátěr. Tyto pomocné metody zaručují lepší přilnavost barvy a také její delší životnost. Mytí fasády na výškové budově nebo penetrační nátěr lze provést na přání zákazníka také jako samostatné výškové práce.

Pokud se jedná o nátěry okapů,nátěry konstrukcí a nátěry plechů, největší pozornost věnujeme přípravě a očištění podkladu. Před samotný nátěrem okapů tedy kovové prvky mechanicky očistíme a odmastíme saponátem. Poté aplikujeme ručně několik vrstev určené barvy. Většinou se jedná o základní nátěr antikorozní barvou a další nátěry vrchní barvou. Jednině pravidelnou údržbou a nátěrem zamezíte korozi a případným drahým výměnám. Nátěry okapů, nátěry žlabů a nátěry ocelových konstrukcí provádíme jako výškové práce už dlouhá léta. Máme v tomto oboru velké zkušenosti a využíváme je denně v praxi.

Okapy,žlaby a střechy jen nenatíráme. Pokud se objeví poškozený okap, prorezlý žlab nebo jiné poškození jsme schopni je okamžitě odstranit. Je už jedno, jestli je kousek nad zemí nebo ve výšce. Používáme horolezeckou techniku a dostaneme se kamkoliv. Na střeše jsme schopni opravit cokoliv.

Výčet natěračských prací, které provádíme jako výškové práce nejčastěji:

  • Výškové nátěry fasád

  • Výškové práce při penetračních nátěrech

  • Nátěry klempířských prvků ve výškách

  • Ochranné nátěry vysokých střech

  • Nátěry výškových konstrukcí

  • Nátěry výškových staveb (komíny, stožáry)

  • Výškové práce při nátěrech loga a reklamních nápisů

 

Veškeré tyto nátěry střech a výškové práce jsme schopni pro vás zajistit ve velmi vysoké kvalitě. A to na základě odborné způsobilosti,zkušeností a dlouholetým zkušenostem z horolezectví. To je velká výhoda pro výškové práce a pro práce na vysokých střechách a konstrukcích.

 

Je pro nás samozřejmostí, že na jakékoliv výškové práce Vám vyhotovíme cenovou nabídku a doporučíme způsob oprav. Vybereme pro Vás to nejlepší řešení. To vše tedy samozřejmě zdarma.