Výškové práce - Fasády

 

Potřebujete opravit fasádu, natřít fasádu, zateplit nebo vyčistit fasádu? Naše společnost Výškové práce Praha NYK se specializuje přesně na takové opravy fasád. Tyto výškové práce realizujeme pomocí horolezecké techniky se kterou máme letité zkušenosti. Není-li to však možné, nebo s ohledem na rozsah prací praktické, provádíme opravy fasád pomocí lešení, případně vysokozdvižné plošiny. Naše výškové práce jsou optimálním řešením při opravě fasád v situacích, kdy je fasáda standardním způsobem nepřístupná. Výškové práce bývají ve srovnání se standardním řešením ekonomicky výhodnější. Výškové práce od nás Vám ušetří peníze i starosti! Opravy fasád pomocí výškových prací se obejde bez záborů a povolení. Ne však pokud je potřeba oprava fasády do ulice z lešení.
 

Pomocí horolezecké techniky dokážeme ve výškách opravit i složité zdobení fasád jako jsou korunní římsy, bosáže, pilastry, šambrány, nadokeníky s rozvilinami a maskarony. Tyto složité opravy fasád provádíme samozřejmě také z lešení.

 

Fasády tedy neopravujeme jen z lana jako výškové práce. Ale umíme i opravit či zrekonstruovat složité fasády historických objektů z lešení. Zařídit s tím spojené vyřízení záboru komunikace nebo často zdlouhavé a složité jednání s památkovým úřadem. Obraťte se na nás a my Vám vybereme a doporučíme to nejlepší řešení. Opravy fasád, ať už jako výškové práce nebo z lešení opravdu umíme. Nezapomeňte se proto podívat na naše reference.

Stručný výčet námi nejčastěji prováděných výškových prací v oblasti opravy fasád:

  • Výškové práce při opravě střechy a komínů

  • Výškové práce při haváriích střech a komínů

  • Výškové práce při čištění a mytí fasád vodním paprskem

  • Výškové práce při opravách nedostupných říms, světlíků, štítů a jiných částí fasád

  • Sanace a čištění fasád od poškozených částí omítek hrozících zřícením

  • Výškové práce při nátěrech fasád kvalitními materiály

  • Zateplování fasád

  • Štukatérské práce z lana i lešení

  • Výškové práce při montážích osvětlení fasád

 

Veškeré tyto výškové práce jsme schopni pro vás zajistit ve velmi vysoké kvalitě. A to na základě odborné způsobilosti,zkušeností a dlouholetým zkušenostem z horolezectví. To je velká výhoda pro výškové práce a pro práce na vysokých střechách a komínech.

 

Je pro nás samozřejmostí, že na jakékoliv výškové práce Vám vyhotovíme cenovou nabídku a doporučíme způsob oprav. Vybereme pro Vás to nejlepší řešení. To vše tedy samozřejmě zdarma.